Rádi byste si odpočinuli, načerpali energii?

Rádi byste se na chvíli zastavili, měli chvíli pro sebe?

Jenže nevíte jak?

Váháte, jestli to má smysl?

Stáhněte si ebook zdarma

Proč si dovolit relaxovat? + 3 tipy jak začít

Proč si dovolit relaxovat? + 3 tipy jak začít
Terka Dvořáková

Co vám ebook přinese?

  • Kvalitní relax.
  • Načerpáte energii.
  • Uvolníte tělo i mysl.
  • Vytvoříte prostor pro radost a spokojenost.
  • Kvalitní spánek.

+ BONUS

 

2 relaxační audionahrávky

Pozoruj svůj dech a Uvolni napětí.

Co o ebooku napsali lidé před vámi?

Ahoj Terko. Moc ti děkuji za poslané nahrávky. Nemohla jsem to vydržet ... a už během práce jsem si pustila to první dýchání ... a ty máš tedy neuvěřitelný dar s tím hlasem. Mně bylo tak dobře, jak jsem tě poslouchala!!! Mravenčení po celém těle a během pár vteřin mě to teleportovalo úplně do jiné dimenze!! Asi si tě začnu poslouchat na dobrou noc před usnutím :))) Fakt moc děkuji!!
Romanawww.romana-art.cz
Ahoj Terezko, Tvůj eBook je hezky napsaný, srozumitelný a čtení včetně relaxace jsem si užila. Hezky jsem si uvolnila tělo i mysl. Děkuji, že jsi mi ukázala, jak je důležité věnovat chvilku sobě.
Věrawww.verathunova.cz
O pár týdnů později: Před spaním jsem si pouštěla tvojí meditaci na dech ... a to je tedy něco, balzám nejen pro duši, ale i pro tělo. Krásně to pomůže uvolnit a troufnu si říct, že jestli někdo bojuje s usínáním, protože má 1000 myšlenek v hlavě, tak tahle meditace může být "lékem". Máš velký dar, Terko, a jsem moc ráda, že jsem tě objevila :)))
Milá Terezko, eBook i nahrávky jsou nádherné! Ebook mě úplně naladil na relaxaci =) Fakt takové klidné, vlídné, laskavé čtení. A ty překážky spolu s tvým pohledem jsou super! (aneb nemám čas =D ). V meditacích máš úžasný hlas - takový medový, klidný, krásně naladí na to, co říkáš a provede.
Lenkalenkaszasziova.cz