• V noci se nevyspíš a přes den se snažíš být dokonalá máma, ale UFFF, už nemůžeš! 
  • Víš, že potřebuješ nutně dobít své baterky, ale děti ti schovaly nabíječku? 😫

Mám jednu náhradní. 😀 Klikni na tlačítko, zadej e-mail a tento stručný průvodce pro přetížené maminky je obratem u tebe. ⬇️⬇️⬇️

Klikni a získej eBook
+ 2 relaxační nahrávky zdarma

Kdo jsem a proč ti můžu pomoct?

Ahoj, jsem Terka

Oficiálně Mgr. Tereza Dvořáková, Ph.D. 🙂

Mám 10leté zkušenosti z praxe výuky psychologie zdraví, duševní hygieny, psychomotoriky na univerzitě na katedře psychologie. Také mám 8 letou meditační praxi u duchovního učitele Michaela Barnetta. Kromě toho jsem mámou dvou dětí ve věku 2 a 4 roky. 

Tento eBook ZDARMA pomáhá mnoha maminkám najít ztracený klid a rovnováhu a toto o něm říkají:

Ahoj Terko. Mně bylo tak dobře, jak jsem tě poslouchala!!! Mravenčení po celém těle a během pár vteřin mě to teleportovalo úplně do jiné dimenze!! Asi si tě začnu poslouchat na dobrou noc před usnutím :))) Fakt moc děkuji!!
O pár týdnů později: Před spaním jsem si pouštěla tvojí meditaci na dech ... a to je tedy něco, balzám nejen pro duši, ale i pro tělo. Krásně to pomůže uvolnit a troufnu si říct, že jestli někdo bojuje s usínáním, protože má 1000 myšlenek v hlavě, tak tahle meditace může být "lékem". Máš velký dar, Terko, a jsem moc ráda, že jsem tě objevila :)))
Romanawww.romana-art.cz
Ahoj Terezko, Tvůj eBook je hezky napsaný, srozumitelný a čtení včetně relaxace jsem si užila. Hezky jsem si uvolnila tělo i mysl. Děkuji, že jsi mi ukázala, jak je důležité věnovat chvilku sobě.
Věrawww.verathunova.cz
Milá Terezko, eBook i nahrávky jsou nádherné! Ebook mě úplně naladil na relaxaci =) Fakt takové klidné, vlídné, laskavé čtení. A ty překážky spolu s tvým pohledem jsou super! (aneb nemám čas =D ). V meditacích máš úžasný hlas - takový medový, klidný, krásně naladí na to, co říkáš a provede.
Lenkalenkaszasziova.cz

K eBooku ti pošlu zdarma navíc ještě tyto 2 relaxační nahrávky:

Relaxace Pozoruj svůj dech
(audio 7 min).

Relaxace Uvolni napětí
(audio 9 min.)