PŘIHLÁŠKA:

do 21denního emailového kurzu

PRVNÍ POMOC PRO PŘETÍŽENÉ MÁMY

AKCE BŘEZEN 2024!

882,- Kč

440,- Kč

E-mailový kurz, který Ti vrátí ztracenou rovnováhu, klid a uvolnění za 10 minut denně po dobu 21 dní.

"Když nemůžeš, odpočiň si!"

 • Ano.
  Objednávám 21denní emailový kurz PRVNÍ POMOC PRO PŘETÍŽENÉ MÁMY v hodnotě 882,- Kč a získávám jej za zvýhodněnou cenu 440,- Kč.
 • Ano.
  Vím, že se jedná o e-mailový kurz, kdy mi každý den hned ráno přijde e-mail s meditací a tématem pro daný den.
 • Ano.
  Vím, že základní praxí celého kurzu je 9minutová Meditace PRVNÍ POMOC. Když si na ni nenajdu čas sama v klidu, můžu si ji pustit klidně k vaření.
 • Ano.
  Každý den získám list inspirativního zápisníku, který nemusím tisknout. Poznámky si mohu psát do svého oblíbeného sešitu nebo do mobilu.
 • Získávám navíc tyto dva dárky:
  Dechovou meditaci u moře a Pohybovou meditaci.
 • Ano.
  Vím, že mám možnost využít garanci vrácení peněz 7 dní od zahájení kurzu. Pokud zjistím, že mi kurz nevyhovuje, stačí napsat na terkadvorakova@terkadvorakova.cz a peníze mi budou bez otázek vráceny zpět.

Přečtěte si, co říkají mámy o meditacích v kurzu:

Milá Terezo, Tvé meditace jsou pecka! Společně s Tebou jsem poprvé v životě vyzkoušela meditaci v pohybu. Je to velmi silné a těším se vždy na chvíli, kdy si jednu z nich pustím! Děkuji za sdílení s námi ostatními.
Veronika HolišováLektorka pilates www.veronikaholisova.cz
Video s meditací si pouštím pravidelně, což je u mě zázrak. ❤ Připomíná mi, jak moc je důležité, abych byla v pohodě já, abych si udělala chvilku na sebe, a opravdu se na sebe naladila. Protože se mi stává, že i když si čas pro sebe udělám, mysl si lítá, kde chce, já si tak stejně neodpočinu, a jsem z toho vyždímaná a frustrovaná. Ale když mě tím odpočinkem provází Terka, je to super. Moc Ti děkuji 🌸
Monika Veselá vesela-monika.cz

Potřebujete pomoc s přihláškou?

Napište mi na terkadvorakova@terkadvorakova.cz nebo volejte na 606683452.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.